TEKLİF İSTETeslimat ve İade Şartları

TESLİMAT ŞARTLARI

PLASWARE, Türkiye sınırları içerisinde her ile teslimat yapmaktadır.

Hacmi 50 desi’ye kadar olan siparişleriniz UPS KARGO ile, 50 desi ve üzeri olan siparişleriniz ise HOROZ LOJİSTİK ile adresinize teslim edilir.

Siparişleriniz, ödemesi tamamlandıktan sonra 1-3 iş günü içinde sevk edilir.

İADE ŞARTLARI

Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız, ürün ya da ürünlerinizi orijinal ambalajında, kullanılmamış olması koşuluyla siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücret ödemeden (karşı ödemeli) şekilde tarafımıza iade edebilirsiniz.

İadenizi çalıştığımız kargo şirketi ile geri gönderebilirsiniz. Çalıştığımız kargo şirketi dışında herhangi başka bir kargo şirketi ile ürün iadesi yapılması halinde kargo ücreti gönderen tarafından karşılanacak, gönderen tarafından kargo ücreti karşılanmadığı ve ürün iadesi karşı ödemeli şekilde çalıştığımız dışında başka bir kargo şirketi aracılığı ile yapıldığı takdirde PLASWARE, kargo ücretini ürünün iade bedelinden kesme hakkına sahip olacaktır.

Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız.

Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. Detaylar için lütfen Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin 8. maddesine bakınız.   

İade talebiniz onaylandığında, ödemenizi kredi/banka kartı kullanarak yaptıysanız, iade tutar ödeme için kullandığınız kartınıza, ödeme türünüze uygun olarak bankanızın online ödeme sistemi üzerinden yapılacaktır. Bankaların süreç ve uygulamalarına göre iade tutarın kartınıza yansıması 2-5 iş gününü bulabilmektedir. Ödemenizi EFT/Havale ile yaptıysanız, iade tutarınız 2 iş günü içerisinde banka hesabınıza aktarılacaktır.